MM Poland Maszyny Standardy

Lampy wirusobójcze UVC LED

  1. Technologia UVC w dezynfekcji bezpośredniej to jedna z najskuteczniejszych form walki z wszelkiego typu bakteriami, wirusami i grzybami (99,9% przy naświetlaniu bezpośrednim). 
  2. CareCOMM to pierwsza na rynku firmą, która rozpoczęła produkcję lamp w technologii LED. Konkurencyjne rozwiązania bazują na świetlówkach (wady: krótka żywotność, utylizacja 1/rok, wysokie koszty eksploatacji, konieczność wietrzenia pomieszczeń ze względu na ozonowanie, możliwość stłuczenia BHP, itd.)
  3. Jakość lamp została potwierdzona badaniami w Państwowym Zakładzie Higieny a skuteczność naszej lampy CareComm, w Instytucie Naukowym na różnych bakteriach typu Ecolli, Salmonella itd. Są to pierwsze w Polsce badania na UVC w technologii LED.

 

Informacja ogólna

Wyniki badań Uniwersytetu w Tel Awiw 

Folder 

Ważne dane techniczne.

    1. Sugerowany obszar działania oprawy 20W 60 cm: wys. zawieszenia 3m – powierzchnia 12-15m2 / 2m obszar 6-8m2 / 1m 3-4 m2. Dla oprawy 40W obszar zwiększa się o ok. 20%.
    2. Najważniejszym czynnikiem jest czas naświetlania/promieniowania. Długość oprawy dostosowujemy do warunków pracy. Im dłuższa oprawa tym większy obszar naświetlania.
    3. Istnieje możliwość zastosowania czujników ruchu oraz sterownika umożliwiającego programowanie cykli dezynfekcji.
  1.