Aktualności

Centra Referencyjne MM Ewidencja

Wszystkich Użytkowników oprogramowania MM Ewidencja NOVA  zapraszamy do udziału w projekcie Centra Referencyjne MM Ewidencja.

Kategorie: Bez kategorii

Testery Datrend w maju bez VAT

Do końca maja 2018 roku wszystkie testery oferowane są w cenach pomniejszonych o VAT.

Kategorie: Bez kategorii

Przygotowanie do RODO

Placówki medyczne od 25 maja br. obejmie obowiązek stosowania, w związku z przetwarzaniem danych osobowych i ich swobodnego przepływu, Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Proponujemy Program szkoleń i audytów związanych z wprowadzeniem Rozporządzenia.

Kategorie: Bez kategorii

Zabezpieczenie eksploatacyjne szpitala – SOPOT 2018r.

Zapraszamy na spotkanie poświęcone tematyce formalno-prawnej związanej z funkcjonowaniem szpitali,  między innymi wejście ustawy o jawności życia publicznego i ochronie danych osobowych a także obowiązujacym przepisom prawa zamówień publicznych.

Kategorie: Bez kategorii

Promocja testerów i symulatorów DATREND SYSTEMS Ltd.

Promocja testerów i symulatorów DATREND SYSTEMS Ltd. do 31 marca 2018 roku.

Kategorie: Bez kategorii

REKRUTACJA NA SZKOLENIA

Zakończona została rekrutacja na szkolenia  z zakresu efektywnego zarządzania aparaturą medyczną (realizowanego w ramach projektu dofinansowanego z funduszy europejskich) Wszystkim dziekujemy za nadesłane zgłoszenia. Systematycznie przesyłać będziemy Państwu  bieżace informację o zbliżających się zajęciach w poszczególnych miastach. Przypominamy o przesyłania podpisanych… Czytaj dalej

Kategorie: Bez kategorii

Rekrutacja na szkolenia do Wrocławia, Poznania i Gdańska

Zapraszamy na kolejne szkolenia do Wrocławia, Poznania i Gdańska dofinansowane z projektu UE. Wszystkie szczególy w zakładce Projekt EFS.

Kategorie: Bez kategorii

Spokojnych świąt Bożego Narodzenia, spędzonych z bliskimi, w ciepłej, rodzinnej atmosferze, oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym 2018 roku życzą pracownicy MM Poland Maszyny Standardy.

Kategorie: Bez kategorii

Szkolenia w Lublinie i Wrocławiu

Zapraszamy na kolejne szkolenia do Lublina i Wrocławia dofinansowane z projektu UE. wszystkie szczególy w zakładce Projekt EFS.

Kategorie: Bez kategorii

Przyjmujemy zgłoszenia na szkolenie w Warszawie.

W dniach 6-7-8 grudnia 2017 w Warszawie zostanie przeprowadzone pierwsze bezpłatne szkolenie w ramach projektu „Szkolenie pracowników administracyjnych i zarządzających szpitali w zakresie efektywnego zarządzania aparaturą medyczną gwarantującego wysoką jakość usług oraz efektywność ekonomiczną placówki medycznej.” Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń.… Czytaj dalej

Kategorie: Bez kategorii