Aktualności

XIV SPOTKANIE UŻYTKOWNIKÓW MM EWIDENCJA 2019

Ustalona została data i miejsce kolejnego Spotkania Użytkowników oprogramowania MM Ewidencja. W tym roku zapraszamy wszystkich Użytkowników i sympatyków w dniach 25/26/27 września do Mikołajek.

Tagi: ,
Kategorie: Bez kategorii

Ostatnie szkolenia przed wakacjami

Kategorie: Bez kategorii

Plan szkoleń na II Kwartał 2019 r.

Plan szkoleń dla pracowników działów aparatury medycznej i serwisu w II kwartale 2019 roku. Zapraszamy. (kliknij aby przejść do planu)

Tagi: ,
Kategorie: Bez kategorii

Spotkanie Zaawansowanych Użytkowników MM Ewidencja – Warszawa 2019.01.31

Dziękujemy wszystkim Użytkownikom MM Ewidencji, którzy uczestniczyli w Spotkaniu poświęconemu projektowanym zmianom w programie.

Kategorie: Bez kategorii

Prezentacja MM Poland na spotkaniu Ogólnopolskiego Zrzeszenia Szpitali Akredytowanych.

W dniu 24 stycznia na spotkaniu Ogólnopolskiego Zrzeszenia Szpitali Akredytowanych w Piotrkowie Trybunalskim przedstawiono problematykę nadzorowania infrastruktury technicznej w tym aparatury medycznej zgodnie ze Standardami Akredytacyjnymi. Omówiono również możliwość zapisania wszystkich informacji i spełnienia wymagań w oprogramowaniu MM Ewidencja NOVA.

Kategorie: Bez kategorii

Plan szkoleń na I kwartał 2019 roku

Plan szkoleń dla pracowników działów aparatury medycznej i serwisu w I kwartale 2019 roku zawiera zajęcia techniczne oraz omawiające tematykę prawną i organizacyjną związaną z eksploatacją sprzętu medycznego. Zapraszamy. (kliknij aby przejść do planu)

Tagi: , ,
Kategorie: Bez kategorii

PODZIĘKOWANIE ZA UDZIAŁ W SZKOLENIACH W 2018 R.

Dziękujemy za duże zainteresowanie oferowanymi przez nas szkoleniami. Obecność na nich 750 pracowników działów aparatury medycznej administracji i personelu medycznego potwierdza, że proponowana tematyka spotkała się z Państwa uznaniem. Mamy nadzieję, że udział w  zajęciach pozwolił pogłębić Państwa wiedzę, umiejętności praktyczne… Czytaj dalej

Kategorie: Bez kategorii

Opinie uczestników szkoleń.

W kilku najbliższych wpisach zaprezentujemy podsumowanie opinii uczestników szkoleń prowadzonych przez MM Poland Maszyny Standardy.   Dzisiaj: A. Oczekiwania pracowników działów aparatury medycznej związane z warunkami i organizacją pracy . Zwiększenie zatrudnienia; Wyższe płace; Rozumienie potrzeb działu; Elektroniczny obieg dokumentów;… Czytaj dalej

Kategorie: Bez kategorii

Spotkanie Użytkowników MMEwidencja

W piątek 29 września 2018 r. zakończyło się w Szczyrku kolejne Spotkanie Użytkowników MM Ewidencja. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i aktywność na zajęciach. Liczymy, że wiedza zdobyta w trakcie zajęć  pomoże Wam w codziennej pracy. Dziękujemy i zapraszamy na… Czytaj dalej

Kategorie: Bez kategorii

RAPORTU NIK ze stycznia 2010 roku.

Przypominamy fragment RAPORTU NIK : Informacja  o wynikach kontroli wykorzystania specjalistycznej aparatury medycznej w procesie realizacji usług medycznych, finansowanych  ze środków publicznych w latach 2006-2008  opublikowany w  styczniu 2010 r. „ Stan techniczny posiadanej specjalistycznej aparatury medycznej. (Czytaj dalej)

Kategorie: Bez kategorii